DENİZDEN ÇIKIP TABAĞINIZA UZANAN GÜZEL BİR LEZZET YOLCULUĞU

BALIKÇI RÜZGARI

Kimilerine göre balık yemek zevkin ötesinde bir sanattır. Derler ki İnsanın iyisi sözünden, balığın iyisi gözünden belli olur. Bunun yanı sıra bu sanatın icra edileceği mekanı seçmek de ayrı bir hünerdir.
Balığı tutması sabır, taze sunulması tecrübe, pişirmesi ise hüner ister.Bu felsefeyle yola çıkan Balıkçı Rüzgarı, Ankara’nın en nezih semtlerinden Filistin Caddesinde, zengin çeşitleri, güler yüzlü personeli ve namı değer By Enver’in 40 yıllık tecrübesini birleştirerek Ankaralılara balık yeme keyfini yaşatmaya hazır.
Aile dostu mekanınız, “BALIKÇI RÜZGARINA” Bekleriz efendim.

BALIKÇI RÜZGARI VİP LOCA

Balıkçı rüzgarı olarak özel günlerinizi yada iş yemeklerinizi de unutmadık. 20 kişilik kapasitesi ile vip bölümümüzü sizin için hazırladık. İster doğum günü kutlayın ister iş toplantılarınızı gerçekleştirin yada sevdiklerinizi, dostlarınızı ağırlayın. Profesyonel kadromuzla size en iyi hizmeti verebilmek için buradayız.

ÇOCUK OYUN ALANI

"Küçük çocuğum var, nereye gidebilirim ki" diye düşünmenize gerek yok artık. Küçük misafirlerimiz içinde özel çocuk oyun alanımız mevcut. Sizler dostlarınızla keyifli saatler geçirirken onlarda gönüllerince oyun oynayabilirler...Sizin kadar küçük dostlarımızın da bizden mutlu ayrılmaları için her imkanı sunmak için buradayız.

VALE HİZMETİ

Aracınıza park yeri aramakla zaman kaybetmeyin. Profesyonel valelerimiz sizi kapıda karşılıyor ve aracınızı teslim alarak Anadolu Sigorta Kasko güvencesiyle güvenli bir şekilde park ediyor. Bu bilenen vale hizmetimizin dışında, talep ettiğiniz takdirde özel ulaştırma hizmeti de sağlıyoruz ki siz misafirlerimiz gecenin sonunda güvenli ve rahat bir biçimde evinize ulaşmış olun.
Loading